Teie kliinik Confido Laserravi (Vitaclinika)

Eliit kliinik Vitaclinika (Tallinn) foto

Tallinna kesklinnas asuv Confido Laserravi (Vitaclinika) on Eesti esimene laserravi keskus, mis avati 2002. aastal. Keskus keskendub eri vanuses patsientidele ning pakub üle 100 tänapäeva uusimate tehnoloogiate ja ravimeetoditega meditsiiniteenust laseri- ja veresoonte kirurgia, dermatoloogia, proktoloogia, veneroloogia ja esteetilise meditsiini valdkonnas. Keskuses pakuvad meditsiiniteenused Balti riikide juhtivad arstid ning kogu meditsiinipersonal läbib regulaarseid täiendkoolitusi. Kaasaegse aparatuuriga varustatud Confido Laserravi (Vitaclinika) asub Tallinna kesklinnas Veerenni terviselinnakus.

 

Peamised omadused

Kvaliteet: Meie pidev tervishoiu arendamine on viinud meid hea kvaliteedi ja tulemuslikkuseni. Tänu meie haruldastele ja keerukatele protseduuridele on meist kujunenud oma valdkonna liidrid, kes kasutavad uusimat tehnoloogiat ja ohutut ravi.

Meeskond: Confido Laserravi kliinikusse (Vitaclinika) on kogunenud parim arstide meeskond suurepärasete kogemuste ja teadmistega. Meie kvalifitseeritud arstidel on aastatepikkune kogemus ning läbitud ametipraktika Euroopa juhtivates kliinikutes.

Tehnoloogia: Kliinik on varustatud uusimate seadmetega, kõige kaasaegsemate ohutustehnoloogiatega, vastab kõikidele Euroopa Liidu ja Eesti standartidele. Spetsiaalsed arvuti-ja videosüsteemid tagavad kindlust, ohutust ja operatiivsust mistahes protseduuri läbiviimisel ja soodustavad kõrge kvaliteedi tagamist.