Redermalisatsioon

Redermalisatsioonis kasutatav XELA REDERM on ainulaadne merevaigu- ja hüaluroonhappe kombinatsiooni valem, mida kasutatakse näonaha noorendamiseks läbi dermaalse nahakihi taastamise.

rederm

Merevaikhape on vajalik rakkudele energia tootmiseks ja ainevahetuse protsesside teostamiseks. Otsetõlkes tähendab “redermaliseerimine” naha taastamist. Redermaliseerimise meetod võib märkimisväärselt aeglustada naha ümberkujundamise mehhanisme, kohandada naha noorema ainevahetuse ja energia tasemele.

Kõik need protsessid on teostatavad, sest suktsinaat (merevaikhappe naatriumsool) normaliseerib ainevahetuse protsesse rakutasandil, korrigeerides energia tootmise biokeemilisi protsesse. Kuna paljud vananemisega seotud muutused kehas on põhjustatud energiapuudusest, siis tänu süstitud suktsinaadi toele aeglustuvad oluliselt naha närbumise protsessid.

Ravimite manustamine näha sisse tagab elastsuse, pingulduse, tooni, värvi ja naha tekstuuri taastamise, aitab kaasa rakkude paremale taastumisele ja kõrvaldab naha valgustundlikkuse märke tõhusa regenereeriva ja antioksüdantse toime tõttu, täiendades kudede hüaluroonhappe puudust, kõrvaldades naha dehüdratsiooni. Hüaluroonhappe ja suktsinaadi (merevaiguhappe naatriumsool) sünergism ilmneb selgelt redermalisatsiooni protsessis – suktsinaadi ja kõrgmolekulaarse hüaluroonhappe kombineeritud preparaadi manustamine naha sisse tugevdab veresoonte seinu ja parandab kapillaaride läbipaistvust, vähendab põletikunähtusi ja veresoonte võrgukesi.

Preparaadi Xela Rederm kahe happe sünergistlik toime redermalisatsiooni jaoks võimaldab teil kiiresti taastada naha mikrotsirkulatsiooni, vabaneda pigmendilaikudest, parandada oluliselt esteetilist välimust.

Redermalisatsiooni protseduuri läbiviimine preparaatidega Xela Rederm, mis sisaldavad merevaiguhappe sooli, võimaldab minimiseerida teiste naha vananemistunnuste korrigeerimise meetodite näidustamist ja oluliselt aeglustada naha vananemist, andes sellele tervisliku sära, kuna iga rakk on täis päikeseenergiat.

 

Näidustused:

  • Enneaegse vananemise tunnuste korrigeerimine- naha tooni muutused, esimesed kortsud silma ümber
  • Postakne korrigeerimine
  • Naha ettevalmistamine plastiliseks operatsiooniks
  • Naha taastamine peale piilingut ning plastilist operatsiooni
  • Kaelapiirkonna ja käte nahale
  • Pigmentatsioon
  • Naha värvi ja tekstuuri parandamine
  • Näonaha lõtvuse kõrvaldamine ja pinguldamine
  • Kortsude sügavuse ja suuruse vähendamine