THD operatsioon

Halvad uudised hemorroididele — THD operatsioon nüüd Eestis

Hemorroidid mõjutavad 70% Eesti elanikkonnast. Valu pärakus võib olla sümptomiks algavast hemorroidist. Tavaline hemorroidi operatsioon (näiteks Milligan-Morgan operatsioon) on väga valus ja operatsioonijärgne taastumise periood väga pikk. Peale sellist operatsiooni ei saa patsient mitu nädalat tööle minna. Kuid hiljuti hakati kasutama mugavamat, kiiret ja turvalist operatsiooni THD (Transanal Hemorroidal Dearterisation).

THD-operatsion video

THD operatsioon on meetodit, mille on välja töötanud Itaalia arst. Nüüd on Tallinnas võimalik tänu kaasaegsele aparatuurile tulla patsientidel THD mikrooperatsioonile Vitaclinikasse. Operatsioon lubab patsientidel kiiresti ja mugavalt vabaneda ebameeldivast hemorroidist ja juba 24-48 tunni möödudes pöörduda tagasi oma igapäevaste tegevuste juurde.

THD OPERATSIOONI 4 PEAMIST EELIST VITACLINIKAS

  1. SÄÄSTAB TEIE AEGA — operatsioon kestab keskmiselt 40 minutit.
  2. HAIGLARAVITA — peale operatsiooni ei ole vaja jääda haiglaravile, patsient võib minna koju.
  3. SKALPELLITA — operatsiooni ajal ei tehta lõikeid skalpelliga, pärasoole traumeerimine on minimaalne.
  4. KIIRE TAASTUMINE – 1-2 päeva pärast võib patsient minna tööle.

 

Dr. Dmitrii Fedorov

kirurg, proktoloog

Broneeri aeg

THD operatsioon foto

Operatsioon on ohutu isegi vanematele inimestele ja erinevaid kroonilisi haigusi põdevatele inimestele. Enne THD protseduuri on vajalik proktoloogi konsultatsioon, kes teeb läbivaatuse
rektoskoobiga ja annab kõik vajalikud soovitused. Täiendava informatsiooni saamiseks broneerige konsultatsiooni aeg proktoloogi juurde telefonil 6690806.

THD operatsiooni hind Vitaclinikas al. 1190 EUR
Soovijatele järelmaksu võimalus.

 

Dr. Dmitrii Fedorov

kirurg, proktoloog

Broneeri aeg