Näohooldus Germaine de Capuccini toodetega

TIMEXPERT RIDES NEO-AGE KORTSUDEVASTANE NÄOHOOLDUS

Germaine de Capuccini

Kestvus 75 min, hind 80.00 EUR

Uuendatud koostisega Tx Rides NEO-AGE  kaotab kortsud 3 hooldusega tänu uusimate biotehnoloogia arengu toel saavutatud koostisainetega ja energeetilise näojoogal ning kupumassaažil põhineva tehnikaga, mis suurendab hoolduse efektiivsust, tagades kohese ja püsivama tulemuse.  Uus BTX-Tripeptiid on eksklusiivselt Germaine de Capuccini aktiivaine, mis toimib süvenevate dünaamiliste kortsude vastu tänu kolme peptiidi sünergiale, neutraliseerides näoilmetega kaasnevaid  dermokontraktsioone. Uus aktiivaine, Tissulage-Tech, toetudes koe-inseneeria viimastel saavutustel, võitleb näo staatiliste kortsude vastu, mis tekivad naha vananemisel. Soja proteiinid parandavad naha elastsust ja tugevust. Hooldus toimib  nii staatiliste kui dünaamiliste kortsude vastu, siludes naha reljeefi, tugevdades pinguldatust ja tihedust ning ennetades vananemist.

Hooldus sobib igale nahatüübile,  soovituslik alates 30. eluaastast limiteerimata vanuseni miimiliste joonte ja kortsude puhul või nende ennetamiseks. 3 hooldusega  ühe kuu vältel vähenevad kortsud 43% nii pikkuses kui sügavuses.  Näoilme on noorenenud, siledam ja puhanud välimusega. Kliinilised testid tõendavad hoolduse efektiivsust.

Parima tulemuse saamiseks kasutage Timexpert Rides koduseid tooteid.

 

Purexpert deepinguga hooldus SO DELICATE LINE tundlikule nahale

Germaine de Capuccini

Kestvus 70 min, hind 60.00 EUR

Innovaatiline näohooldus kergesti ärrituvale ja tundlikule näonahale.

Hooldus leevendab ja tugevdab kuiva ning ülitundlikku näonahka. Tänu parimatele looduslikele koostisainetele (lupiin, mais, arnika, saialill, porgandi- ja riisiekstrakt) pakub So Delicate kõige uuenduslikumat nahka kaitsvat tehnoloogiat. Hooldus suurendab järk-järgult naha taluvust, olles antioksüdatiivse toimega ning rahustab koheselt ärritusest tuleneva ebamugavustunde nahal, pakkudes mugavustunnet ja pehmust. Pärast hooldust on Teie nahk sügavalt niisutatud, toidetud ning kaitstud välise agressiooni eest nagu päike, külm, tuul jne.

 

Sügavpuhastav programm normaalsele/kombineeritud nahale

Germaine de Capuccini

Kestvus 60 min, hind 55.00 EUR

Hooldus, mis puhastab nahka sügavuti, ellimineerib rasu, vähendab poore, regenereerib sarvkihi paksust, lihtsustab komedoonide ekstraktsiooni, rahustades ja taastades nahka. Hoolduses sisalduv salitsüülhape taastab naha sarvkesta, soforolipiidid ja teepuu-õli puhastavad sügavuti, manuka kontsentraat ja paju ekstrakt vähendavad liigset rasu, punane savi ja pärmi biomembraanid vähendavad poore ning kõrge hüaluroonhappe sisaldus ja piimaproteiinid garanteerivad nahale optimaalse tasakaalu. Pärast hooldust on nahk loomuliku ja ühtlase tooniga, ebatäpsusteta, särav ja kaitstud päikese kahjuliku mõju eest. Hooldus sobib igale nahatüübile – kombineeritud/normaalse naha muudab hooldus pehmeks, elastseks ja säravaks.

 

Sügavpuhastav programm rasusele/probleemsele nahale

Germaine de Capuccini

Kestvus 60 min, hind 55.00 EUR

Hooldus, mis puhastab nahka sügavuti, ellimineerib rasu, vähendab poore, regenereerib sarvkihi paksust, lihtsustab komedoonide ekstraktsiooni,  rahustades ja taastades nahka. Hoolduses sisalduv salitsüülhape taastab naha sarvkesta, soforolipiidid ja teepuu-õli puhastavad sügavuti, manuka kontsentraat ja paju ekstrakt vähendavat liigset rasu, punane savi ja pärmi biomembraanid vähendavad poore ning kõrge hüaluroonhappe sisaldus ja piimaproteiinid garanteerivad nahale optimaalse tasakaalu. Pärast hooldust on nahk loomuliku ja ühtlase tooniga, ebatäpsusteta, särav ja kaitstud päikese kahjuliku mõju eest. Hooldus sobib igale nahatüübile – kui Teie nahk on rasune, muudab hooldus selle puhtaks ning matiks.

 

Silky scrubiga hooldus SO DELICATE LINE tundlikule nahale

Germaine de Capuccini

Kestvus 55 min, hind 55.00 EUR

Innovaatiline näohooldus kergesti ärrituvale ja tundlikule näonahale. Hooldus leevendab ja tugevdab kuiva ning ülitundlikku näonahka. Tänu parimatele looduslikele koostisainetele (lupiin, mais, arnika, saialill, porgandi- ja riisiekstrakt) pakub So Delicate kõige uuenduslikumat nahka kaitsvat tehnoloogiat. Hooldus suurendab järk-järgult naha taluvust, olles antioksüdatiivse toimega ning rahustab koheselt ärritusest tuleneva ebamugavustunde nahal, pakkudes mugavustunnet ja pehmust. Pärast hooldust on Teie nahk sügavalt niisutatud, toidetud ning kaitstud välise agressiooni eest nagu päike, külm, tuul jne.

 

SYNERGYAGE AOX vananemisvastane piiling retinooliga kõikidele nahatüüpidele

Germaine de Capuccini

Kestvus 50 min, hind 60.00 EUR

SynergyAge Clinical Peel AOX System laktobioon-ja ferüülhappega on efektiivne vananemisvastane piiling ehk keemiline koorimine, mis keskendub maksimaalsele antioksüdatiivsele ja uuendavale efektiivsusele, põhjustamata mistahes ebamugavust. Piiling on kõrge tolerantsusega ja sobiv kõigile nahatüüpidele, s.h. ka rasusele ja tundlikule kogu aasta vältel, k.a. suvel.

Piilingu eesmärgiks on naha uuendamine, vabade radikaalide toime neutraliseerimine, nahatooni ühtlustamine, niisutamine, kollageeni ja elastiini sünteesi stimuleerimine ning naha vananemise pidurdamine. AOX “Peeling” (BIONIC+FERULIC)  annab nahale sära juba peale esimest hooldust, nagu ka parema tekstuuri ja tooni. Mõne hooldusega saab nahk uuema, regenereeritud, siledama ja pehmema välimuse ning kortsud on vähem rõhutatud. Erakordne naha seisundi paranemine kortsude, lõtvumise, pigmendilaikude, elutu, tundliku ja kuiva naha puhul. Tulemusi võib optimeerida  koos teiste protseduuridega, nagu laserlihvimine, mesoteraapia, mikrodermoabrasioon, RF vool, täidised.

 

Hoolduse lõpetuseks võib valikuliselt kasutada ka puhta retinooli RETINOL 1,0 kontsentraati,  mis on formuleeritud puhta 1,0 % retinooli baasil. Puhas retinool omab efektiivset kortsudevastast toimet, mis parandab rakulist uuenemist ja suurendab nahas kollageeni tootmist sileda, särava ja pehmema naha nimel. RETINOL 1,0 oma uuendava mõjuga pikendab ja parandab PEEL AOX SYSTEM (BIONIC+ FERULIC) vananemisvastast toimet. Oma mitmekülgsuse  tõttu saab toodet kasutada kõikide vananemisvastaste hoolduste puhul.

 

 

GdeCapuccini SynergyAgeBIONic+FERULIC2

 

 

 

Samuti on Vitaclinikas müügil valik Germaine de Capuccini tooteid koduseks hoolitsuseks.