Fotodünaamiline valgusteraapia

Valgusteraapia on üle kümne aasta praktiseeritud tehnika. Valgus ehk footonite neeldumine parandab ja stimuleerib raku loomulikku ainevahetust.

Fotodünaamiline valgusteraapia on meditsiiniliste koorimiste valdkonnas läbimurre. Ravikombinatsioon mõjub spetsiaalselt keratinotsüütide ja fibroblastide rakukohtadel, täpsemalt mitokondril ja retseptoritel. Mitokondri neeldunud footonenergia põhjustab fotokeemilist muutust, mille tulemuseks on rakuenergia suurenemine ja nukleiinhapete sünteesi aktiveerumine.

Degranuleerimine vähendab põletuse tekkimise ohtu ja naha taastumise protsess toimub fibroblastide vohamise kaudu. Valgus kutsub esile monohapniku ja vabade radikaalide vabanemise fotooksüdatsiooni abil, tuues kaasa põletikku soodustavate ainete hajumise, immuunsüsteemi stimuleerimise ning uue kollageenirikka koe taastamise ilma põletamiseta või rakke kahjustamata.

Valgussünteesi abil rakuretseptoreid stimuleerides saab vähendada arme ja põletikulisi protsesse ning normaliseerida üldisi rakkudes toimuvaid protsesse, samuti anda nahale tugevuse ja elastsuse. Fotodünaamiline teraapia tõhustab akne, seborreaelise dermatiidi, rosaatsea, kuperoosa ja ekseemi ravi

 

    • Kestvus: 30 min

 

Broneeri aeg