Fotodünaamiline valgusteraapia happekoorimisega

Naha tervis sõltub mitmest tegurist – üks olulisemaid on õige nahahooldus. Olgugi et nahk on meie suurim (kaitse)organ, ei suuda ta jääda tugevaks ja vitaalseks, kui me ei hoolitse tema eest.

Happekoorimine eemaldab kontrollitud sügavusel kahjustunud nahakihid ja ergutab uute, tervemate rakkude paljunemist ning vett siduvate ainete tootmist nahas. Neutraliseeritud happe peamine ülesanne on ergastada naharakkude tööd, st kiirendada ainevahetust ja vereringlust, et tõhustada kollageeni- ja elastiinikiudude tootmist. Keemilise koorimisega saab tasandada kortse. Genisteiin aitab hoida hormonaalset tasakaalu ning tsingikompleksil on rasu pärssiv toime. Seega on happekoorimine üks ohutumatest ja mõjusamatest vahenditest võitluses nahaprobleemide vastu.

Keemilise koorimise käigus kasutatakse valgusteraapiat, mis on üle kümne aasta praktiseeritud tehnika. Valgus parandab ja stimuleerib raku loomulikku ainevahetust. Valgussünteesi abil saab vähendada arme ja põletikulisi protsesse ning normaliseerida üldisi rakkudes toimuvaid protsesse, samuti anda nahale tugevuse ja elastsuse.

Hea teada protseduuri kohta:

  • Tõhustab akne, seborreaelise dermatiidi, rosatsea, kuperoosa ja ekseemi ravi.

Oluline teada enne valgusteraapiasse tulekut:

  • Protseduuri päeval on keelatud käia solaariumis ja saunas, teha aktiivselt sporti ja tarvitada alkoholi. Hoolduse järel soovitame ka jumestust vältida.
  • Ravikuuri ajal on keelatud solaariumi külastamine, samuti aaloe vera ekstraktide ja eeterlike õlidega preparaatide kasutamine.

Fotodünaamiline valgusteraapia happekoorimisega:

  • Teenuse kestvus: 60 min
  • Võimalus läbida protseduur kuue kordse ravikuurina

Broneeri aeg