Biorevitalisatsioon

Biorevitalisatsioon ehk sõna-sõnalt tõlkides bioloogiline elustamine

Biorevitalisatsioon on tõhus metoodika naha toonuse ja elastsuse taastamiseks, et saavutada noore ja terve naha värv ja jume. Antud metoodika tasandab naha pinda, parandab naha väljanägemist ja taastab noorele nahale omase epidermise keskkonna ning aeglustab märgatavalt naha vananemist.

Biorevitalisatsioon sobib kõikidele inimestele, kellel on kahjustunud naha terve jume, vähenenud naha elastsus. Sõltumata põhjusest, kas on see siis naha vananemine, UV päikse kiirtest tekkinud kahjustus, nahal olnud haigestumised, või siis kiire kehakaalu kaotus ja muud, saame tõhusalt taastada nahka biorevitalisatsiooni abil. Seda meetodit saab kasutatada kõikjal, kus on probleem – nägu, kael, dekoltee ja teised nahapiirkonnad.

Protseduuri tehakse nahasisese injektsioonina, mille abil taastatakse kiiresti naha veetase ja niiskus, see aitab naha rakkudel saavutada ideaalset elukeskkonda ning nahk saab tagasi oma terve jume tänu oma rakkude loomulikule taastumisele. Süstid tehakse täpselt kohtadesse, kus on kõige rohkem märgata vananemise märke – silmad, otsaesine, suunurga voldid, kael, käed. Esimesed tulemused on nähtavad kolmandal päeval pärast esimest protseduuri. Nahk muutub elastseks ja niisutatuks. Enne süstimist puhastataksenahk meigi jäänustest, tolmust ja rasust.

  • Taastab optimaalse naha niiskuse taseme, suurendab naha toonust
  • Suureneb naha elastsus
  • Taastab ideaalse naha rakkude elukeskkonna, tänu millele toodab nahk uusi kollageeni ja elastiini kiude
  • Taastub mikrotsirkulatsioon, paraneb vajalike ainete ja hapniku saadavus nahal, paraneb naha jume
  • Saavutate pikaajalise kaitse naha vananemist soodustavatest vabadest radikaalidest

ENNE ja PÄRAST

biorevitalisatsioon Vitaclinikas foto

Vastunäidustused ja kõrvaltoimed: Biorevitalisationi ei saa teha krooniliste nahahaigustega patsientidele, vähihaigetele, ning raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Pärast biorevitalisation võivad tekkida mõned kõrvalnähud, mis kaovad mõne aja pärast: Paapulid – tihendid, paistetus süstekohal (1-2 päeva); Valulikkus (umbes päev); Kudede turse; Väike verevalum, hematoom (kuni 7-12 päeva).

 

Kellele?

Biorevitalisatsioon sobib kõikidele klientidele, kellel on kahjustunud naha terve jume, vähenenud naha elastsus. Sõltumata põhjusest, kas on see siis naha vananemine, UV päikse kiirtest tekkinud kahjustus, nahal olnud haigestumised, või siis kiire kehakaalu kaotus ja muud, saame tõhusalt nahka taastada.