Meditsiinilised teenused

Tere tulemast meie veebilehele! Alates kliiniku asutamisest 2002. aastal, oleme pakkunud kvaliteetseid tervishoiuteenuseid, kirurgia, proktoloogia, veresoonte kirurgia, dermatoloogia, veneroloogia, endokrinoloogia, kosmetoloogia ja taastava meditsiini valdkonnas. Aastatega oleme loonud

patsientidega tugevaid suhteid läbi oma usaldusväärsuse ja professionaalsuse.


 

Meditsiinilised teenused Vitaclinikas 2 fotoKõige uuemad lasertehnoloogiad ja ravimeetodid

Oleme üks vähestest kliinikutest Euroopas, mis pakub kõige laiemat teenustevalikut laserkirurgias ja nahakorrektsioonis. Kasutame efektiivselt laserit üldises ja veresoonte kirurgias, dermatoloogias ja kosmetoloogias.

Tänu tugevale ja nutikale juhtimisele on Vitaclinika kujunenud tippkeskuseks meditsiinis, pakkudes kõrgeima kvaliteediga ravi ja lahendusi patsientide probleemidele. Meie töö on alati juhindunud patsientide vajadustest kombineeritult uusimate tehnoloogiatega ja laseraparaatidega.


Meditsiinilised teenused Vitaclinikas 3 foto

Kõrge arstide professionaalsus

Vitaclinikasse on kogunenud parim arstide meeskond suurepärasete kogemuste ja teadmistega. Meie kvalifitseeritud arstidel on aastatepikkune kogemus ning läbitud ametipraktika Euroopa juhtivates kliinikutes.

Pakume diagnostikat ja ravi paljudes valdkondades, pidevalt laiendades oma silmaringi ning otsides uusimaid lahendusi patsiendi parimaks teenindamiseks.