Teie eliit kliinik Vitaclinika

Eliit kliinik Vitaclinika (Tallinn) foto

ASUKOHT

Asukoht on Tallinna kesklinnas, VITACLINIKA meeldivalt üllatab oma kliente mugavuse kooskõlaga ja pakutavate teenuste kvaliteediga ja eliit atmosfääriga.

VITACLINIKA — Eesti esimene laserravi keskus mis avati 2002. aastal. Keskus keskendub eri vanuses patsientidele ning pakub üle 100 tänapäeva uusimate tehnoloogiate ja ravimeetoditega meditsiiniteenust laseri-ja veresoonte kirurgia, dermatoloogia, proktoloogia, veneroloogia, endokrinoloogia ja esteetilise meditsiini valdkonnas. Keskuses pakub meditsiiniteenused Balti riikide juhtivad arstid ning kogu meditsiinipersonali läbib regulaarseid täiendkoolitusi. Varustatud kaasaegse aparatuurida VITACLINIKA asub Tallinna südalinnas kõigest minuti kaugusel suurte transpordi sõlmpunktidest.

 

Peamised omadused

Kvaliteet: Meie pidev tervishoiu arendamine on viinud meid hea kvaliteedi ja tulemuslikkuseni. Tänu meie haruldastele ja keerukatele protseduuridele on meist kujunenud oma valdkonna liidrid, kes kasutavad kõige uusimat tehnoloogiat ja ohutut ravi.

Meeskond: Vitaclinikasse on kogunenud parim arstide meeskond suurepärasete kogemuste ja teadmistega. Meie kvalifitseeritud arstidel on aastatepikkune kogemus ning läbitud ametipraktika Euroopa juhtivates kliinikutes.

Tehnoloogia: Kliinik on varustatud uusimate seadmetega, kõige kaasaegsemate ohutustehnoloogiatega, vastab kõikidele Euroopa Liidu ja Eesti standartidele. Spetsiaalsed arvuti-ja videosüsteemid tagavad kindlust, ohutust ja operatiivsust mistahes protseduuri läbiviimisel ja soodustavad kõrge kvaliteedi tagamist.

Protseduurid: Operatsioone viiakse läbi nii osalise kui ka üldise narkoosi all. Mugavus ja ohutus palatis annab patsiendile haigusega võitlemiseks enesekindlust. Vitaclinika omab päevast statsionaari koos operatsioonisaaliga.