Renophase

Ravitehnoloogia, mis eristub!

Renophase Paris on kõrgklassi ravikosmetoloogia sari, mis saab oma jõu dermatoloogilistel teadusuuringutel põhinevatest teadmistest. Sarja seljataga on ühed kõrgetasemelisemad ja nõudlikumad biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia laborid.

Laboratoires Renophase on esteetilise dermatoloogia kosmeetika. 30. aasta jooksul on firma omaenda laboris läbi viidud teaduslike uuringutega välja töötanud uuenduslikel tehnoloogiatel põhinevaid ravimpreparaate ning tulemuseks on olulised patendid.

Renophase Paris nägemus on farmaatsia, selle eesmärk on dermatoloogia ja oma olemuselt on see raviv. Seetõttu hinnatakse sarja kõrgelt üle maailma ja selle tooteid on rakendatud nii meditsiini, esteetilise dermatoloogia, kosmeetilise kirurgia kui ka ravikosmeetika teenistusse.

Laboratoires Renophase Paris loodi 1983. aastal Pariisis arsti ja farmatseudi dr Michele Eymard du Vernet’ poolt. Tänaseks on sari kasutusel rohkem kui 20-s riigis viiel kontinendil ja lisaks Prantsusmaal asuvale tootmisele on lisatehas Kanadas.

 

geste-essentiel-renewpeel-gel-nettoyant

Gel Nettoyant exfoliant

Tõhus kuid õrn kooriv geel näole ja kehale, ka kõige tundlikumale nahale. Glükoolhapet ja jojoba pärleid sisaldav õrn koorija aitab vett segada rasu ja mustusega, nii et neid saaks kergemalt maha loputada. Jojoba õli keemiline koostis on märkimisväärselt sarnane meie loomulikule naha rasule, mida rasunäärmed toodavad naha niisutamiseks ning kaitsmiseks. Seega on toode kasulik nii kuivale kui ka rasusele nahale, kuna reguleerib tasakaalustavat rasu tootmist. 

 

lait-nettoyant-460x680

Lait Nettoyant

Suhkruroohappega nahka puhastav ja samal ajal niisutav puhastuspiim. Puhastuspiim on seebi- ja alkoholivaba. Eemaldab õrnalt meigi ja puhastab nahka, andes nahale tõeliselt pehme tunde.

Sobib: Normaalne, kuiv ja tundlik nahk.

 

 

renewpeel-emulsion-nettoyante-460x680

 

Emulsion Nettoyante

Glükoolhappega efektiivne puhastus kuivale ja normaalsele nahale. Eemaldab tõhusalt jumestuse ja mustuse, samaaegselt nahka niisutades ning õrnalt koorides taastab sära ja naha vastupidavuse. Emulsiooni kasutamisel võib tunda nahal kerget kipitust.

Sobib: Normaalne ja kuiv nahk.