Proktoloogia

Proktoloogia – Pärasoole haigused nõuavad kiiret ja tõhusat meditsiinilist lähenemist

Nagu iga haiguse korral, nõuavad ka proktoloogilised probleemid järelvalvet ja ravi korrigeerimist arsti poolt. Proktoloogia kabinetis teostatakse ambulatoorseid protseduure, nagu mädaniku avamine pärasoole piirkonnas, polüüpide eemaldamine jne.

Proktoloogia  Vitaclinikas foto

Arsti juures toimub üldine läbivaatus, digitaalne (sõrmega) uuring, uuring anoskoobiga (spetsiaalne peegel). Diagnoosimine toimub ka firma Storz rektoskoobi abil.

Peale hemorroidide on veel terve rida jämesoole haiguslikke seisundeid, mis viivad töövõime kaotamiseni, teevad inimese unetuks, loovad diskomfordi, sunnivad inimest sättima oma elu pärasoole “meeleolu” järgi, rikuvad äri- ja isikliku elu rütmi.Vitaclinika proktoloogiline kabinet töötab igal argipäeval. Rahulik ja asjalik miljöö annab patsiendile võimaluse tunda end kliinikus vabalt ja mugavalt. Diagnostilise aparatuuri olemasolu ja arst-proktoloogi pikaajaline kogemus annavad võimaluse juba esmase külastuse ajal määrata õige diagnoos ja adekvaatset ravi.

Mis patsienti vastuvõtul ees ootab?

Kui inimene tuleb vastuvõtule, siis ta tavaliselt mõtleb kõige halvemaid variante. Juba peale esimest vestlust langevad paljud pinged ära. Ühe visiidiga käik ei lõpe ning suure töö teeb ära patsient ise visiitide vahel. Uuringud on ebamugavad. Arst selgitab patsiendile uuringu sisu ja see võtab juba palju hirme maha. Protseduur võtab aega 3-7 minutit. Vastuvõtule tulekuks ei pea klistiiri tegema, piisab kui kõht on hommikul läbi käinud. Klistiir võib anda limaskesta turset või punetust ja võib arsti seeläbi eksitada. Diagnoosi välja pannes koostab arst raviplaani. Lisaks küünalde, salvide kasutamisele soovitab arst taimseid preparaate, et reguleerida ja taastada seedetrakti tööd. Et organism taastaks end terviklikult, on vaja kõik elemendid terveks saada. Lisaks saab meie kliinikus teha kõik vajalikud vereanalüüsid.

Protseduure viib läbi dr. Natalja Žilkina ja Dmitri Fedorov, kirurg, proktoloog.

 

Broneeri aeg!