JetPeel piiling

Nahka noorendav JetPeel piiling

JetPeel piiling fotoTänu vedeliku ja õhu koosmõjule töötab JetPeel 50% nagu peeling ja 50% kui nahka hapnikuga toitev protseduur. Üks toime täiendab teist, nii et kokkuvõttes on protseduuri mõju kahekordne ja äärmiselt efektiivne – veemolekulid koorivad nahalt õrnalt pealmise surnud kihi ning tänu sellele tungivad hapnikumolekulid sügavamale nahakihtidesse, ergastades seda ning andes uut elu.

Hooldusel on suurepärane silendav mõju suu- ja silmaümbruse peenikeste kortsude eemaldamisel ning armide ja muude miimiliste kortsude vähendamisel. Kuid Jet-Peeli ei kasutata ainult naha taastamiseks ja uuendamiseks, vaid ka raviks. Eriti häid tulemusi on Jet-Peel andnud akne ja rosaatsea puhul. Raviprotseduuridel kasutatakse füsioloogilise lahuse asemel ka erinevaid ravilahuseid, mis tänu protsessis osalevale hapnikule kiiremini ja sügavamale nahka tungivad ja paranemisprotsesse tunduvalt kiirendavad. Ravipõhjustel, ehk siis teatud haiguslike protsesside aeglustamiseks ja peatamiseks kasutatakse hapniku asemel ka C0²-e.

30 minutit nooruse heaks iga nädal

Piiling Vitaclinikas fotoJetPeel piilingut tehakse näole, kätele, kõhule – põhimõtteliselt kogu kehale. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav läbida 8-10 protseduuri kestev kuur, üks kord nädalas. Näo- ja kehahooldusi viib läbi arst, kätehooldust võib teha ka väljaõppinud kosmeetik.

Protseduur algab lümfidrenaazist, mis tundub nahal kui kerge, elastne ja pehme pintslipuudutus – väga meeldiv. Edasi puhastab arst naha spetsiaalse geeliga ning siis algabki  hooldus. Lõualt alustades liigub survestatud hapniku ja füsioloogilise lahuse segu ülespoole põskedele ja silmaümbruse piirkonda. Erilise hoolega töödeldakse suu ja silmade ümbrus. Kogu protseduur ise ei erine suurt algsest puhastamisest, surve on vähe tugevam ja enam piiritletud, kuid meeldiv.

Viimasena töödeldakse laup ning siis kreemitatakse nägu hoolikalt sisse. Peale protseduuri vajab nahk päeva jooksul tavalisest enam niisutust ning selleks puhuks saab kohapealt ka kaasa osta mõnusa kummeli või roosilõhnaga näovee ning kreeme. Peale hooldust ei ole karta ka mingit punetust ega narmendamist – lausa vastupidi. Nahk on peegelsile ja värske. Eriti hea tulemuse annab juba paarikordne hoolduse tegemine kätele – nahk sileneb ja muutub elastseks, koed pingulduvad ja nahk muutub heledamaks ning säravamaks.

JetPeel piiling süsteemi kasutatakse järgmistel juhtudel:

  • Nahapinna silumine ja lihvimine
  • Vananemisnähtude vastu
  • Sügavpuhastus ja intensiivne niisutus
  • Akne ja postakne puhul
  • Pindmine- ja keskmine piiling
  • Lümfodrenaaži eesmärgiga massaaš ning näo- ja kaelanaha lifting
  • Peanaha töötlemine
  • Kiire ja efektiivne naha puhastamine
  • Tselluliidiravi
  • Operatsioonijärgne rehabilitatsioon
OksanaGerassimenko IMG_9905

Oksana Gerassimenko

Medõde-kosmeetik

Broneeri aeg