Näo looduslik hooldus

Looduslik hooldus Phyt´s kosmeetikalt

VITACLINIKA esitleb naturaalset kosmeetika sarja PHYT’S Prantsusmaalt. Koostise rikkus, looduslik hooldus, puhtus, läbimõeldud näo- ja kehahooldusprogrammid, spetsiaalselt loodud toidukompleksid – kõik see teeb Phyt’s-i toodangu rõõmu ja uue elu allikaks. See on tõeline kink naturaalse, loomuliku, puhta ja loodusliku elustiili järgijatele.

looduslik hooldusPrantsuse firma Phyt’s ja tema laboratoorium on oma loomise algusest peale orienteeritud kõrgematele standarditele, täpsemalt, kõige kõrgemale maailma standardile – COSMEBIO- loodusliku kosmeetika eliidi märgile. Phyt’s-i toodang  on kõige nõudlikuma ja kompromissituma organisatsiooni ECOSERT kontrolli all.

Juba 40 aastat unikaalseid retsepte ja tehnoloogiaid kasutades toodab Phyt’s kosmeetikat ja looduslikke toidukomplekse ainult naturaalse tooraine baasil. 95-100% looduslikke komponente on korjatud ökoloogiliselt puhastest istandustest. Keemilised ingrediendid, mis võivad kahjustada ilu ja tervist, on täielikult välistatud.

Prantsuse sari Phyt’s on kasulik ja ökoloogiline, täielikult õigustab kosmeetikute ootusi ja temas nähakse tuleviku kosmeetikat.

Naha looduslik hooldus – noorendamine ja toitmine

Protseduur on mõeldud naha niisutamiseks, toitmiseks vitamiinide ja mineraalainetega. Aktiivkoostisosakesed aitavad võidelda naha vananemisega.

Protseduur on mõeldud ilmsete vananemistunnustega, kuivale, kortsude võrgustikuga nahale.

Phyts on kosmeetikasari mille koostise rikkus, looduslik puhtus, läbimõeldud näo- ja kehahooldusprogrammid, spetsiaalselt loodud toidukompleksid – kõik see teeb Phyt’s-i toodangu rõõmu ja uue elu allikaks. See on tõeline kink naturaalse, loomuliku, puhta ja loodusliku elustiili järgijatele.

Naha looduslik hooldus – elustamine ja niisutamine

Protseduur värskendab, stimuleerib, taastab ja toidab nahka aktiivhapnikuga. Aktiivosakesed viiakse nahka spetsiaalsete väljatöötatud liigutustega. Sobib normaalsele, kombineeritud ja kuivale nahale.

Phyts on kosmeetikasari mille koostise rikkus, looduslik puhtus, läbimõeldud näo- ja kehahooldusprogrammid, spetsiaalselt loodud toidukompleksid – kõik see teeb Phyt’s-i toodangu rõõmu ja uue elu allikaks. Protseduur on tõeline kink naturaalse, loomuliku, puhta ja loodusliku elustiili järgijatele.

 

Broneeri aeg protseduurile!