Näohooldus Germaine de Capuccini

Pildiotsingu Germaine de Capuccini tulemus

Purexpert deepinguga hooldus SO DELICATE LINE tundlikule nahale

Germaine de Capuccini

Kestvus 70 min, hind 60.00 EUR

Innovaatiline näohooldus kergesti ärrituvale ja tundlikule näonahale.

Hooldus leevendab ja tugevdab kuiva ning ülitundlikku näonahka. Tänu parimatele looduslikele koostisainetele (lupiin, mais, arnika, saialill, porgandi- ja riisiekstrakt) pakub So Delicate kõige uuenduslikumat nahka kaitsvat tehnoloogiat. Hooldus suurendab järk-järgult naha taluvust, olles antioksüdatiivse toimega ning rahustab koheselt ärritusest tuleneva ebamugavustunde nahal, pakkudes mugavustunnet ja pehmust. Pärast hooldust on Teie nahk sügavalt niisutatud, toidetud ning kaitstud välise agressiooni eest nagu päike, külm, tuul jne.

 

Sügavpuhastav programm normaalsele/kombineeritud nahale

Germaine de Capuccini

Kestvus 60 min, hind 55.00 EUR

Hooldus, mis puhastab nahka sügavuti, ellimineerib rasu, vähendab poore, regenereerib sarvkihi paksust, lihtsustab komedoonide ekstraktsiooni, rahustades ja taastades nahka. Hoolduses sisalduv salitsüülhape taastab naha sarvkesta, soforolipiidid ja teepuu-õli puhastavad sügavuti, manuka kontsentraat ja paju ekstrakt vähendavad liigset rasu, punane savi ja pärmi biomembraanid vähendavad poore ning kõrge hüaluroonhappe sisaldus ja piimaproteiinid garanteerivad nahale optimaalse tasakaalu. Pärast hooldust on nahk loomuliku ja ühtlase tooniga, ebatäpsusteta, särav ja kaitstud päikese kahjuliku mõju eest. Hooldus sobib igale nahatüübile – kombineeritud/normaalse naha muudab hooldus pehmeks, elastseks ja säravaks.

 

Sügavpuhastav programm rasusele/probleemsele nahale

Germaine de Capuccini

Kestvus 60 min, hind 55.00 EUR

Hooldus, mis puhastab nahka sügavuti, ellimineerib rasu, vähendab poore, regenereerib sarvkihi paksust, lihtsustab komedoonide ekstraktsiooni,  rahustades ja taastades nahka. Hoolduses sisalduv salitsüülhape taastab naha sarvkesta, soforolipiidid ja teepuu-õli puhastavad sügavuti, manuka kontsentraat ja paju ekstrakt vähendavat liigset rasu, punane savi ja pärmi biomembraanid vähendavad poore ning kõrge hüaluroonhappe sisaldus ja piimaproteiinid garanteerivad nahale optimaalse tasakaalu. Pärast hooldust on nahk loomuliku ja ühtlase tooniga, ebatäpsusteta, särav ja kaitstud päikese kahjuliku mõju eest. Hooldus sobib igale nahatüübile – kui Teie nahk on rasune, muudab hooldus selle puhtaks ning matiks.

 

Silky scrubiga hooldus SO DELICATE LINE tundlikule nahale

Germaine de Capuccini

Kestvus 55 min, hind 55.00 EUR

Innovaatiline näohooldus kergesti ärrituvale ja tundlikule näonahale. Hooldus leevendab ja tugevdab kuiva ning ülitundlikku näonahka. Tänu parimatele looduslikele koostisainetele (lupiin, mais, arnika, saialill, porgandi- ja riisiekstrakt) pakub So Delicate kõige uuenduslikumat nahka kaitsvat tehnoloogiat. Hooldus suurendab järk-järgult naha taluvust, olles antioksüdatiivse toimega ning rahustab koheselt ärritusest tuleneva ebamugavustunde nahal, pakkudes mugavustunnet ja pehmust. Pärast hooldust on Teie nahk sügavalt niisutatud, toidetud ning kaitstud välise agressiooni eest nagu päike, külm, tuul jne.