Sünnimärgi eemaldamine

Sünnimärgi eemaldamine- see on tõsine teema. Tavalised mitte suured sünnimärgid (neevused- toim.) inimese kehal ei tundu eemaletõukavana. Kuid kui sünnimärk on suure mündi suurune või suur sünnimärk inimese näol, võivad põhjustada inimesele palju ebamugavust. Analoogselt võib sünnimärk tekitada ebamugavust kohtades, kus on pidev mehhaaniline ärritus.

Just sellistele patsientidel pakub VITACLINIKA lihtsat ja valutut protseduuri, et eemaldada soovimatud sünnimärgid.

 

Video “Sünnimärkide eemaldamine” Osa 1

Osa sünnimärke inimese kehal on sünnist alates. Teine osa – võib nahale tekkida inimese eluaja jooksul. Struktuuri järgi on sünnimärk pigmenteerunud veresoonkonna ummistus. Sünnimärgi tüüpide järgi on peamiselt pigmenteerunud sünnimärgid (tedretähnid, lentigo) või peamiselt veresoonte kogumid (papilloom neevused ja angioomid).

 

Video “Sünnimärkide eemaldamine” Osa 2

On oluline teada, et iseseisvalt sünnimärgi eemaldamine on äärmiselt ohtlik ja võib tekitada komplikatsioone patsiendi tervisele. Erilist tähelepanu tuleb pöörata sünnimärgile mille suurus, kuju ja värv on hakanud muutuma. Sellisel juhul peaksite viivitamatult pöörduma spetsialisti poole. Otsus selle kohta millisel viisil ja milliseid sünnimärke võib eemaldada peab tegema spetsialist.

Sünnimärgi eemaldamine laseriga - tulemused enne ja pärast foto Meie kliinikus kõik sünnimärgid läbivad histoloogilise uuringu. Kõik vajalikud sünnimärgi uuringud tehakse esimese konsultatsiooni ajal spetsiaalse mikroskoobiga. Sõltuvalt sünnimärgi omadustest ja tüübist otsustatakse millisel moel sünnimärk eemaldada. Selleks on kaks varianti: üldkirurgilisel teel või laseriga. Sünnimärgi eemaldamise protseduur võtab mitte rohkem aega kui pool tundi.

Rohkema informatsiooni saamiseks sünnimärkide kohta registreeruge dermatoloogi konsultatsioonile.

Video “Sünnimärgi eemaldamine näolt”

 
Natalja Zilkina

Dr. Natalja Žilkina

proktoloog, kirurg

Broneeri aeg