Kuperoosa ja versoonte tähekesed

kuperoosa ja veresoonte tähekesed foto

Kuperoosa ja teleangiektaasia (veresoonte “tähekesed”) näol

Teleangiektaasia üksiku veresoone vormis, veresoonte “tähekesed” või veresoonte “ämblikud”- need on laienenud kapillaarid ja naha veresooned. Enamasti asub teleangiektaasia näo piirkonnas,  põhjustades sellega esteetilist ebamugavust. Teleangiektaasia võib esineda roosa ja heleroosade laikudena. Sellistes veresoonte kogumites on häiritud vereringlus ja ka lokaalne naha toitumine (naha troofika), mille tulemusena võib välja areneda ebameelidv haigus nagu kuperoos näol.

Video – Kuperoosa eemaldamine ühe protseduuriga Vitaclinikas

Foto – Kuperoosa enne (vasakul) ja tulemus peale 1 lasereemaldustIMG_2177 Kuperoos 1 prots

Foto – Teleandiektaasia eemaldamine laseriga ninal Teleangiektaasia IMG_0797

Angioomid ja hemangioomid

Mööda peenikesi kapillaaride võrgustikku võivad moodustuda ülekasvanud angioomid või hemangioomid. Need avalduvad tumepunaste laikudena, asuvad ka nahapinnast kõrgemal ning on erinevas mõõdus (mõnest millimeetrist kuni sentimeetrini või ka rohkem). Angioomid võivad asuda igal pool nahal, mitte ainult näol.

Foto – Hemangioom enne (vasakul) ja peale 1 lasereemalduse protseduuri Vitaclinikas
Hemangioomi eemaldamine IMG_9486

IMG_3624 Suur hemangioom lõual2Veresoonte lasereemaldus, angioom ja hemangioom

Tõeline läbimurre nende haiguste raviks on kasutada laserteraapiat. Selline meetod nagu elektrokoagulatsioon ei andnud võimalust reguleerida sügavust ja ulatust konkreetse veresoone kohta. Väga väikseid veresooni (väiksem kui 1 mm) oli tehniliselt raske eemaldada. Tänu oma füüsilistele omadustele on laserravi tõhusam ja turvalisem kui teised protseduurid. VITACLINIKAS kasutatakse veresoontekahjustuste ja probleemide ravimiseks just laserit.

Video – ninal veresoontelaiendite eemaldamine/ravimine IPL laseriga

 

Foto – Veresoonelaiendid enne (vasakul) ja peale protseduuri (paremal)

enne ja pärast foto

 

Laseroperatsioon

Laserlõikuse järel on taastumise periood lühike ja operatsioonijärgne ravi lihtne. Need on peamised tegurid nii arstile kui ka patsiendile. Laseraparatuur on keeruline meditsiiniline töövahend  ja töö laseriga  nõuab vastaval tasemel personali oskust ja tehnikat, et saavutada soovitud tulemus. VITACLINIKAS teostatakse kõik laserprotseduurid kõrgelt kvalifitseeritud arstide poolt,  kes on läbinud erikoolitused ja käivad ennast pidevalt täiendamas. Meie kliiniku arstid omavad üle 10 aastast tööstaaži. Et saada vajalikku konsultatsiooni kuperoosa, veresoonte tähtede ravi, teleangiektaasia ravi kohta, helistage ja broneerige aeg telefoni teel või kodulehel.

Alexander2020

Dr. Alexander Uskov

PhD, laserravi arst

Broneeri aeg
 
Natalja Zilkina

Dr. Natalja Žilkina

proktoloog, kirurg

Broneeri aeg