Kuperoosa ja versoonte tähekesed

kuperoosa ja veresoonte tähekesed foto

Kuperoosa ja teleangiektaasia (veresoonte “tähekesed”) näol

Teleangiektaasia üksiku veresoone vormis, veresoone “tähekesed” või veresoonte ” ämblikud”- need on laienenud kapillaarid ja naha veresooned. Enamasti teleangiektaasia asub näo piirkonnas,  põhjustades sellega esteetilist ebamugavust. Sageli pööravad tähelepanu endale patsiendid kellel on veresoonte tähekesed jalgadel. Teleangiektaasia võib esineda roosa ja heleroosade laikudena. Patsiendid kellel on ulatuslik teleangiektaasia võivad kaevata “punane nina nagu jõuluvanal” või “pidevalt roosad põsed nagu matrjoskal” üle. Sellistes veresoonte kogumites on häiritud vereringlus ja ka lokaalne naha toitumine (naha troofika) mille tulemusena võib välja areneda ebameelidv haigus nagu kuperoos näol.

VIDEO: Kuperoosa eemaldamine ühe protseduuriga Vitaclinikas

veresoonte tähekesed foto

Angioomid ja hemangioomid

Mööda peenikesi kapillaaride võrgustikku võivad moodustuda ülekasvanud angioomid või hemangioomid- mis näevad välja tumepunaste laikudena ja on erinevas mõõdus (mõnest millimeetrist kuni sentimeetrini või rohkem) ja tulla välja naha pinnale. Angioomid võivad asuda igal pool nahal, mitte ainult näol.

Veresoonte lasereemaldus, angioom ja hemangioom

Tõeline läbimurre nende haiguste raviks on kasutada laserteraapiat. Selline meetod nagu elektrokoagulatsioon ei andnud võimalust reguleerida sügavust ja ulatust konkreetse veresoone kohta. Mõnikord kui on tegemist väga väikse veresoonega (väiksem kui 1 mm) oli seda tehniliselt raske eemaldada. Tänu oma füüsilistele omadustele on laserravi tõhusam ja turvalisem kui teised protseduurid. VITACLINIKAS kasutatakse veresoontekahjustuste ja probleemide ravimiseks just laserit.

ENNE JA PÄRAST

enne ja pärast foto

VIDEO nina veresoone eemaldamine/ravimine IPL laseriga

Laseroperatsioon

Laserlõikuse järel on taastumise periood lühike ja operatsioonijärgne ravi lihtne, need on peamised tegurid nii arstile kui ka patsiendile. Laseraparatuur on keeruline meditsiiniline töövahend  ja töö laseriga  nõuab vastaval tasemel personali oskust ja tehnikat, et saavutada soovituid tulemus. VITACLINIKAS kõik laserprotseduurid teostatakse kõrgelt kvalifitseeritud arstide poolt,  kes on läbinud erikoolitused ja pidevalt käivad ennast täiendamas. Meie kliiniku arstid omavad üle 10 aastast tööstaaži. Et saada vajalikku konsultatsiooni kuperoosa, veresoonte tähtede ravi, teleangiektaasia ravi kohta, helistage ja broneerige aeg telefoni teel või kodulehel.

 

Broneeri aeg!