Armide eemaldamine

Naha taastumise võimalused on piiratud, sellepärast tuleb alternatiiviks armide eemaldamine laseriga

Aja jooksul ilmuvad peaaegu igale inimesele “tüütud märgid” -akne, armid, vigastused (või põletused), naha venitused – peale rasedust. Praegusel ajal naha noorendamiseks ja armide eemaldamiseks kasutatakse laserlihvimist, mis on üks tõestatud uuendusi kaasaegses laseriluravis.

Armine eemaldamine ja noorendamine laseriga saab mitte ainult eemaldada arme, vaid tõsiselt parandada naha välimust.

armi eemaldamine IMG_5159

Fotol armi eemaldamine laseriga. Parempoolsel armil on näha protseduurijärgset punetust, mis taandub ning arm on järjest vähem märgatav

Naha koorimise näidustused

  • poorne nahk
  • suurenenud naha tihedus
  • kortsud ja väikesed nahavoldid nn “kanavarbad “
  • tuhmunud nahavärv
  • armid

Laserlihvimise tehnika

Oma füüsilisele olemusele on näo laserlihvimine õhukese epidermise kihi aurustumine (sidekude või arm). Kaasaegsed laseraparaadid võimaldavad väga täpselt kontrollida protseduuri kulgu, seega on protseduur ohutu ja praktiliselt mitte kunagi ei esine tüsistusi. Lisaks otsesele aurustumisele laserlihvimise ajal laserkiir tungib nahakihtidesse ning sellel on toniseeriv (noorendav) mõju. Selle tulemusena armid õhenevad. Selles kohas kus toimub naha eemaldamine nahk regenereerib, nahapind oluliselt paraneb ning nahavärv muutub heledamaks ja saavutab tervema jume. Väiksemad kortsukesed laseri mõju all kaovad aga suuremad kortsud silutakse ära.

Armide eemaldamine video

Laserkoorimise tulemused

Tavaliselt viiakse laserlihvimine läbi üks kord kuus. Pärast protseduuri on taastumise periood üks kuni kaks nädalat olenevalt naha individuaalsetest omadustest. Selle aja möödudes on nahk kaetud õhukese koorikuga. Koorik tuleb maha ühe kuni kahe nädala jooksul.

Armide lasereemaldamise tulemused

On oluline mõista, et armide eemaldamise oodatav tulemus sõltub suuresti individuaalselt patsiendi organismist. Sellepärast lähenevad Vitaclinika arstid igale patsiendile individuaalselt. Suure armi eemaldamise puhul võib arst määrata veel lisaks medikamentoosse ravi. Sellise kompleks annab maksimaalse tulemuse. Lõpliku tulemust on näha mõni kuu peale protseduuri.

 

75005bcd-c90e-4132-931a-aac1c5b44a84

Dr. Alexander Uskov

PhD, laserravi arst

Broneeri aeg
 
Natalja Zilkina

Dr. Natalja Žilkina

proktoloog, kirurg

Broneeri aeg