Laserepilatsioon

 

Vitaclinika lasertehnoloogia võimaldab ohutult ja efektiivselt eemaldada karvu kõikidelt nahatüüpidelt. 3-Wavelengths laser (alexandrite + diode + Nd:Yag), milles on kombineeritud 3 erinevat lainepikkust ühte laserkiirde, mõjub erinevat tüüpi karvadele.

Laserepilatsioon Vitaclinikas

Laseri abil on võimalik karvu töödelda kõikides kehapiirkondades. Sõltuvalt töödeldava nahapinna suurusest võib laserepilatsioon kesta mõnest minutist tunnini või kauem. Laserkiir mõjutab karva pigmentainet, hävitades seeläbi karvasibula, kahjustamata ümbritsevaid kudesid. Tuleb meeles pidada, et karvad kasvavad kolmes faasis ja epilatsioon toimib ainult karva aktiivses kasvufaasis. Protseduuride arv sõltub iga inimese hormonaalsetest iseärasustest.

Heledatel, punastel ja hallidel karvadel laserepilatsiooni läbi viia ei saa, kuna karva pigmentaine puuduse tõttu on protseduur väheefektiivne. Näidustuseks on ka vahatamisest või raseerimisest naha sisse kasvanud karvad või karvanääpsupõletik. Laserepilatsioon on teistest epileerimismeetoditest tõhusam, leebem ning kokkuvõttes soodsaim – järgides spetsialisti soovitusi ning kava, kaovad soovimatud karvad lõplikult.

Et karvajuured on erinevat tüüpi, võib püsiva tulemuse saavutamiseks kuluda 6 – 9 protseduuri. Töötlemise käigus võib nahapinnal tunda kergeid torkeid. Kogemus näitab, et suurem osa patsientidest talub protseduuri hästi. Tundlikumate piirkondade puhul võib kasutatada nahapinna anesteesiat.

Pärast protseduuri võib nahal esineda kerget punetust ja paistetust, kuid tegemist on kiiresti mööduva kõrvalnähuga, mis ei takista argipäevatoimetustesse naasmist.

Esmasel visiidil läbivad kõik patsiendid konsultatsiooni, kus spetsialist selgitab protseduuri olemust, uurib naha ja karvade struktuuri ning veendub, et patsiendi tervislik seisund lubab protseduuri läbi viia.

 

Laserepilatsiooni vastunäidustused:

 • Rasedus
 • Rinnaga toitmine
 • Diabeet
 • Äge ekseem või dermatiit

Vajalik ettevalmistus protseduuriks:

 • Päev enne protseduuri on väga oluline karvad raseerijaga raseerida naha pinnalt, kust tahetakse teha protseduuri;
 • 2 nädalat enne protseduuri mitte päevitada ega kasutada isepruunistavat kreemi;
 • 3 nädalat enne protseduuri mitte eemaldada karvu vahatades ega pintsettidega välja tõmmates.

Protseduuri järgselt:

 • ei ole soovitatav päevitada 2 nädala jooksul;
 • mitte kanda laseriga töödeldud nahale 1-2 nädala jooksul piiritust sisaldavaid losjoone, toonikuid ega deodorante;
 • kasutada vajadusel Panthenoli või Bepantheni kreemi/salvi;
 • vältida saunas, vannis ja basseinis käimist 1 nädala jooksul.

 

Laserepilatsiooni hinnakiri

 

OksanaGerassimenko IMG_9905

Oksana Gerassimenko

Medõde-kosmeetik

Broneeri aeg
Raag Margarita

Margarita Raag

medõde-kosmeetik

Broneeri aeg