Laserepilatsioon

Laserepilatsioon Vitaclinikas

Mis on laserepilatsioon?

Kui unistad püsivalt siledast nahast, on õige aeg Vitaclinikast läbi astuda, sest laserepilatsioon on just see mida vajad. Vitaclinika lasertehnoloogia võimaldab ohutult ja efektiivselt eemaldada karvu kõikidelt nahatüüpidelt.

LightSheer-laseri abil on võimalik karvu töödelda kõikides kehapiirkondades. Sõltuvalt töödeldava nahapinna suurusest võib laserepilatsioon kesta mõnest minutist tunnini või kauem. Laserkiir mõjutab karva pigmentainet, hävitades seeläbi karvasibula, kahjustamata ümbritsevaid kudesid. Tuleb meeles pidada, et karvad kasvavad kolmes faasis ja epilatsioon toimib ainult karva aktiivses kasvufaasis. Protseduuride arv sõltub iga inimese hormonaalsetest iseärasustest.

Heledatel, punastel ja hallidel karvadel laserepilatsiooni läbi viia ei saa, kuna karva pigmentaine puuduse tõttu on protseduur väheefektiivne. Näidustuseks on ka vahatamisest või raseerimisest naha sisse kasvanud karvad või karvanääpsupõletik. Laserepilatsioon on teistest epileerimismeetoditest tõhusam, leebem ning kokkuvõttes soodsaim – järgides spetsialisti soovitusi ning kava, kaovad soovimatud karvad lõplikult.

Et karvajuured on erinevat tüüpi, võib püsiva tulemuse saavutamiseks kuluda 6 – 9 protseduuri. Töötlemise käigus võib nahapinnal tunda kergeid torkeid. Kogemus näitab, et suurem osa patsientidest talub protseduuri hästi. Tundlikumate piirkondade puhul kasutatakse nahapinna anesteesiat. Pärast protseduuri võib nahal esineda kerget punetust ja paistetust, kuid tegemist on kiiresti mööduva kõrvalnähuga, mis ei takista argipäevatoimetustesse naasmist.

Esmasel visiidil läbivad kõik patsiendid konsultatsiooni kus arst selgitab protseduuri olemust, uurib naha ja karvade struktuuri ning veendub, et patsiendi tervislik seisund lubab protseduuri läbi viia.

Vastunäidustused:

  • Rasedus
  • Rinnaga toitmine
  • Diabeet
  • Ägeda ekseemi või dermatiidi puhul

Vajalik teadmiseks:
2 nädalat enne protseduuri ei tohi päevitada või kasutada isepäevituskreemi.
3 nädalat enne protseduuri ei tohi teha depilatsiooni – karvade vahatamine või pintsettidega välja tõmbamine.
Päev enne protseduuri on vaja karvad raseerijaga raseerida naha pinnalt, kust tahetakse teha protseduuri.
Peale protseduuri ei ole soovitatav päevitada kahe nädala jooksul.
Laseriga töödeldud nahale mitte kanda 1-2 nädala jooksul piiritust sisaldavaid losjoone, toonikuid ja deodorante.
Vajadusel kasutada Panthenoli või Bephanteni kreemi/salvi.
Vältida sauna, vanni ja basseini kasutamist 1 nädal peale protseduuri.

 

Hinnakiri

 

Marjana

Marjana Tatomir

Medõde-kosmeetik

Broneeri aeg
OksanaGerassimenko IMG_9905

Oksana Gerassimenko

Medõde-kosmeetik

Broneeri aeg