Intiimplastika – G-punkt

G-punkt — mis see on ja milleks seda suurendada?

G-punkt ehk Grafenbergi punkt on naise eesnääre – need mõisted kirjeldavad ühte eriti tundliku piirkonda naise tupe seina limaskestas.

Suuruselt mitte suur kuid väga tundlik “erektsiooni” kude asub umbes 5 cm kaugusel nn punktis G, oli avastatud 20. sajandi keskel kuulsa saksa arsti E. Grafenbergi poolt (sellepärast ka selline nimetus – Grafenbergi punkt).

G-punkt

Vahekorra ajal G-punkti stimulatsioonil see “paisub”, oluliselt suureneb (kuni kolm korda) ja lõpuks toob see kaasa tugeva, selgelt väljendatud orgasmi naistel, mida tavaliselt võrreldakse meeste orgasmi tugevusega. G-punkt on loomulik anatoomiline struktuur, mis vastutab naise seksuaalelu kvaliteedi eest.

Samal ajal üsna sageli asub G-punkt sügavamal või mitte päris õiges kohas, mis on tingitud individuaalse anatoomilise või omandatud (nt pärast sünnitust) struktuursete tingimuste poolt, mis teeb selle loodusliku stimulatsiooni raskemaks.

Sellistel juhtudel kasutatakse ohutult suurendamise meetodit hüaluroonhappe baasil, mis teeb G-punkt stimulatsiooni kättesaadavamaks sõltumata poosist, muudab selle tundlikumaks, saavutab  intensiivsemat orgasmi ja parandab seksuaalelu kvaliteeti.

 

Kellele on näidustatud G-punkti suurendamine?

G-punkt saab suurendada iga suguliselt aktiivses vanuses naine, kes tupe anatoomiliste iseärasuste tõttu omavad sügavamat G-punkti. Samuti on G-punkti suurendamine näidustatud selle tundlikkuse puudumisel. G-punkti suurendamine on täiesti normaalne ja ohutu seksuaalne eksperiment, et parandada intiimelu mitmekesisust ja kvaliteeti.

Millised on vastunäidustused G-punkti suurendamiseks?

Vastunäidustusi sellele protseduurile on vähe kuid nad on olemas ja neid peab teadma. Peamised vastunäidustused on allergiline reaktsioon hüaluroonhappele või anafülaktiline reaktsioon haigusloo ajaloos, ägedad nakkushaigused, kroonilised haigused ägedas staadiumis, hemofiilia, nakkushaiguste kahjustused, vaimuhaigus, rasedus, imetamine, vanus alla 18 aastat.

G-punkt 2

Ootused peale G-punkti korrigeerimise protseduuri

Iga keha on erinev ja saavutatav mõju erinevatel naistel võivad olla erinevad, kuid kõikidel patsientidel pärast protseduuri muutub G-punkt füüsiliselt kättesaadavaks tupe piirkonnaks. Lisaks ahendab tupe ava, mis samuti võimaldab naisel saavutada erksamaid seksuaalseid tundeid. Protseduur aitab saavutada tupe vaginaalorgasmi, mis oli enne protseduuri harva saavutatav või saavutatav raskelt. Seega on paljudele naistele vaginaalorgasm vähehuvitav või üldsegi paljud patsiendid varem ei kogenud vaginaalset orgasmi ning pärast protseduuri suutsid kogeda seda esmakordselt.

G-punkti suurendamise mõju

Hüaluroonhappe kasutamise tulemusena saadud seksuaalse tundlikkuse suurendamisel on ka mitmeid positiivseid mõjusid. Esiteks paraneb koe niiskustase tugisüsteemide tsoonis, mille tulemuseks on suurenenud niiskus tupe limaskestas. Toimub tugisüsteemide tsooni noorendamine. Tiheneb tupeava ning paraneb lihastoonus tupe seinal, mis toob kaasa rohkem intiimseid tundeid naisel ja tema partneril. Suurenenud libiido ja seksuaalelu mugavustase tugevneb ja suureneb enesehinnang, mis on lahutamatult seotud naise seksuaalse atraktiivsusega.

Kuidas viiakse läbi G-punkti suurendamise protseduuri?

Protseduur on miniinvasiivne, sooritatakse ambulatoorselt, mugavas erakliinikus Tallinna kesklinnas. Protseduuri jaoks kasutatakse parimaid hüaluroonhappe preparaate (fillereid), mis on mittetoksilised, hüpoallergilised, püsivad ning 100% looduslikult sobivad inimkudedega.

Protseduuri sisu seisneb G-punkti mahu suurendamises, et muuta seda kättesaadavamaks seksuaalvahekorra ajal, sõltumata partnerite füsioloogilistest omadustest ja poosist.

Limaskestadele tehakse kohalik tuimestus. Seejärel suurendamise piirkonda sisestatakse spetsiaalse meetodiga hüaluroonhape. Protseduur võtab aega vaid paar minutit.

Mingeid olulisi piiranguid peale protseduuri ei ole. Soovitatav on hoiduda suguaktist paar päeva ning kaks nädalat vältida saunas käimist.

Tulemus kestab umbes 5-9 kuud. Protseduur on valutu ja täielikult taastuv. Soovi korral on võimalus protseduuri korrata.

G-punkti suurendamise protseduuri viib läbi Vitaclinikas plastikakirurg.

 

 

Video G-punkti suurendamine: kas see töötab?