Meditsiinilised teenused

Tere tulemast meie veebilehele! Alates kliiniku asutamisest 2002. aastal, on Vitaclinika pakkunud kvaliteetset tervishoiuteenust. Aastatega oleme loonud

patsientidega tugevaid suhteid läbi oma usaldusväärsuse ja professionaalsuse.

VITACLINIKA on mitmekülgne raviasutus, mis pakub meditsiinilisi teenuseid kirurgia, proktoloogia, veresoonte kirurgia, dermatoloogia, veneroloogia, endokrinoloogia, kosmetoloogia ja taastava meditsiini valdkonnas. Kompleksravina kasutame nii traditsioonilisi kui ka Ayurveda teraapiaid.

 


 

Meditsiinilised teenused Vitaclinikas 2 fotoKõige uuemad lasertehnoloogiad ja ravimeetodid

VITACLINIKA on üks vähestest kliinikutest Euroopas, mis pakub kõige laiemat teenustevalikut laserkirurgias ja nahakorrektsioonis. Meie kliinikus kasutatakse efektiivselt laserit üldises ja veresoonte kirurgias, dermatoloogias ja kosmetoloogias.

Tänu tugevale ja nutikale juhtimisele on Vitaclinika kujunenud tippkeskuseks meditsiinis, pakkudes kõrgeima kvaliteediga ravi ja lahendusi patsientide probleemidele. Meie töö on alati juhindunud patsientide vajadustest kombineeritult uusimate tehnoloogiatega ja laseraparaatidega.


Meditsiinilised teenused Vitaclinikas 3 foto

Kõrge arstide professionaalsus

Vitaclinikasse on kogunenud parim arstide meeskond suurepärasete kogemuste ja teadmistega. Meie kvalifitseeritud arstidel on aastatepikkune kogemus ning läbitud ametipraktika Euroopa juhtivates kliinikutes.

Pakume diagnostikat ja ravi paljudes valdkondades, pidevalt laiendades oma silmaringi ning otsides uusimaid lahendusi patsiendi parimaks teenindamiseks.