Käte nahahooldus

Käte nahahooldus

Ilus käte nahk on iga naise uhkus. Hoolitsemata käte põhjal võib kiiresti ära arvata inimese tegeliku vanuse. Kui käte nahk on muutunud kuivaks, karedaks, õhukeseks või tekivad lõhed tuleks pöörduda spetsialisti poole kes taastab käte hoolitsetud ja terve välimuse.

Esteetiline käte korrigeerimine on üsna nõutud protseduur naha nooruse  ja ilu säilitamiseks.

Topograafilise anatoomia järgi on käte tsoonis oma eripärad: nahk, nahaaluse rasva ja lihaste karkass on nõrgalt arenenud ja olemasolevad kihid kaitsevad sügavuti neurovaskulaarseid struktuure. Rasunäärmed käte nahal on palju väiksemad kui teistes piirkondades. Päikesekiirgus ja regulaarne füüsiline koormus aitab kaasa kudede dehüdratsioonile, mis pingestab veelgi kliinilist pilti. Vanuse suurenedes vähenevad tõkkeomadused nahal, mis viib elastsuse vähenemisele. Vähenenud naha hüdratsioon suurendab tekkinud karedust ja vanuse laike. Nahk õheneb ja väheneb nahaalune rasvkude.

Sellises olukorras on soovitatav pöörduda spetsialisti poole, kes aitab säilitada käte ilu ja nooruslikkust.

Peamised käte hooldused on:

  • Hooldus ja spaateenused;
  • Parafiin*;
  • Keemiline piiling;
  • Ilusüstid (mesoteraapia, taaselustamine, täiteaineid).

* – Parafiin ei ole kallis, kuid väga tõhus hooldus, mille tulemusena tugevnevad küüned ja pehmeneb küünenahk, taastub niiskustasakaal.

Kuum vaha kantakse nahale, luues seeläbi kile, mis parandab lümfi-, vereringe ja ainevahetusprotsesse kudedes. Väheneb paistetus ja suureneb naha elastsus.

Käte välimus ei sõltu ainult nende hooldamisest vaid ka välistest teguritest. Tervislikud eluviisid ja professionaalne õrn hooldus – need on nooruse ja ilu komponendid.

Olge ilusad ja terved
Teie Vitaklinika

BRONEERI AEG DR. TUZ VASTUVÕTULE!