Club One

Koostöö Club One kaardiga

 

Vitaclinika pakub soodustusi Club One kaardi omanikele:

–5% Veenilaiendite laserravi

Suurte veenilaiendite ja veenikomude korral tuleb teha operatsioon, st eemaldada haige veen. Veeni ei eemaldada kirurgiliselt vaid kõrvetatakse laseriga. Kuumus tapab seinad veenides ja keha viib jäägid loomulikul teel kehast välja. Tuimestuse meetodi valib arst koos patsiendiga vastavalt haige üldseisundile ja soovile. Opereeritud jalale asetatakse rõhkside, mida on vaja kanda kuu aega. Operatsioon teostatakse päevakirurgiaosakonnas 2 tunni jooksul, pärast operatsiooni saab patsient minna koju.

–5% Proktoloogilised operatsioonid (THD)

THD operatsioon on meetod, mille on välja töötanud Itaalia arst. Nüüd on Tallinnas võimalik tänu kaasaegsele aparatuurile tulla patsientidel THD mikrooperatsioonile Vitaclinikasse. Operatsioon lubab patsientidel kiiresti ja mugavalt vabaneda ebameeldivast hemorroidist ja juba 24-48 tunni möödudes pöörduda tagasi oma igapäevaste tegevuste juurde.

–10% Laserlihvimine näolt ja kehalt (armide ravi)

Aja jooksul ilmuvad peaaegu igale inimesele “tüütud märgid” -akne, armid, vigastused (või põletused), naha venitused – peale rasedust. Praegusel ajal naha noorendamiseks ja armide eemaldamiseks kasutatakse laserlihvimist, mis on üks tõestatud uuendusi kaasaegses laser iluravis.

Armine eemaldamine ja noorendamine laseriga saab mitte ainult eemaldada arme, vaid tõsiselt parandada naha välimust. Tegelikult on see meetod noorte jaoks kes eelistavad kosmeetilist sekkumist plastilisele kirurgiale.

–10% Kapillaaride eemaldamine laseriga

Kui teil on tekkinud näole või kehale kuperoosa, veresoonte tähtekesed, teleangiektaasia või kapillaarid võite need kiirelt eemaldada Vitaclinikas.  Laserprotseduuri järel on taastumise periood lühike ja operatsioonijärgne ravi lihtne. Vitaclinikas teostatakse laserprotseduurid kõrgelt kvalifitseeritud arstide poolt,  kes on läbinud erikoolitused ja pidevalt käivad ennast täiendamas. Enne protseduuri läbib patsient arsti konsultatsiooni kus räägitakse kodusest protseduurijärgsest hooldusest.

–10% Tatoveeringu ja püsimeigi eemaldamine

Alates 2002. aastast on Vitaclinika spetsialistid tegelenud tätoveeringute, pigmentatsiooni, püsimeigi eemaldamisega. Vitaclinika on Eestis esimene lasermeditsiini keskus. Meie kliinikus teostavad tätoveeringute eemaldamist ainult sertifitseeritud arstid-spetsialistid, kes on läbinud erikoolituse.

–20% Fotonoorendamine

Protseduur parandab näonaha ainevahetust, mille tulemusena muutuvad kortsud siledamaks ja ühtlustub jume. Fotonoorendus mõjub rakutasandil, vähendab põletikulisi protsesse, pigmenteerunud kohad muutuvad heledamaks, kaovad kapillaarid, veresoonekesed ja tähekesed.

 

CO_helerohelinekaart_CMYK