Renophase

Millal algab naha intensiivne vananemisprotsess?
Naha ealised muutused on geneetiliselt programmeeritud protsesside tagajärg. Nahk on organ, mis sõltub hormoonidest. Hormoonid kontrollivad rasunäärmete tööd, stimuleerivad rakkude paljunemist nahas ja marrasnahas, suurendavad kollageeni ja elastiini tootmist. Naha vananemise oluliseks põhjuseks on organismi hormonaalne düsbalanss, mis tekib peale 30.-35. eluaastat.

Millised on kaasaegsed vananemisvastased meetodid?
Neid on palju, kõige efektiivsemad on plastilised operatsioonid, laserlihvimised, sügav- ja keskmised koorimised. Neile alternatiiviks on Prantsusmaal Renophase molekulaarse biokeemia laboratooriumites välja töötatud ainulaadseid Renophase® keemilise koorimise protseduurid. Neis pakkusid teadlased välja täiesti uudse vananemisvastase teraapia kontseptsiooni, mis arvestab naha loomulikke vananemismehanisme. See põhineb glükoolhappe, soja ja metsiku vesijamsi fütoöstrogeenide koostoimel. Tulemused osutusid vapustavateks.

Mis on keemiline koorimine?
Tänapäeval on keemiline koorimine kõige populaarsem vananemisvastane kosmeetiline protseduur. Glükoolhape on üks ohutumatest ja efektiivsematest vahenditest võitluses vananemise vastu. Tekitades doseeritud stressi, käivitab glükoolhape astmelised taastavad protsessid, mille tulemusena naharakkude sünni- ja surmatsükkel normaliseerub.

Mille poolest erineb Renophase® glükoolhape?
See unikaalne glükoolhappekompleks erineb oluliselt teistest turulolevatest glükoolhapetest. Renophase 70% glükoolhappele on lisatud soja ja vesijamsi fütohormoone. Lahus on neutraliseeritud aminohapetega, mis võimaldab seda protseduuri kasutada erinevate nahatüüpide puhul. Toodete antioksüdantsed omadused on nii kõrged, et mõjuvad rakutasemel – glükoolhape tagab fütohormoonidele maksimaalse läbivusvõime naha sügavatesse kihtidesse, millega loob soodsad tingimused naharakkude mõjutamiseks.

Kuidas mõjuvad fütohormoonid?
Mõttetu on rääkida võitlusest vananemisega ilma hormonaalse tasakaalu taastamiseta. Naturaalharmoonide kasutamine kosmetoloogias ei ole ohutu, kuna nad mõjuvad organismile tervikuna. Renophase teadlased leidsid väljapääsu – unikaalsed taimsed komponendid. Need soja ja vesijamsi fütohormoonid said nimeks “nooruse molekulid”. Nad petavad ära naharakud, mis reageerivad fütohormoonidele nagu päris hormoonidele. Toime on aktiivselt noorendav ning naha hormonaalset tasakaalu taastav.

Soja fütohormoonid on tugevad antioksüdandid, mis tõstavad naha basaalkihi ja firoblastide rakkude aktiivsust, suurendavad kollageeni ja glükoosaminoglükaanide taset, suurendavad naha kohalikku immuunsust. Vesijamsi fütohormoonid taastavad vereringet nahas ja lihastes, suurendavad elastsust, stimuleerivad naha noorenemisprotsesse, omavad pingutavat ja tõstvat toimet, normaliseerivad hormonaalset tasakaalu ja metabolismi marrasnaha ja naha rakkudes.

Milles on Renophase® vananeva naha ravi põhimõte?
Teadlaste poolt on välja töötatud programm, mis põhineb glükoolhappe, fütohormoonide, madalmolekulaarse hüaluroonhappe, kõrge kontsentratsiooniga vitamiin C, retiniilpalmitaadi ja teiste aktiivsete komponentide sünergeetilisel toimel. Aktiivsete komponentide ranges järjekorras kihtidena nahale kandmise meetod on teaduslikult põhjendatud ja suunatud maksimaalse tulemuse saavutamisele. Kõik koostisosad on toodetud kõrgtehnoloogilistel meetoditel, mis lubab saavutada võimsa toime vananemisprotsesside aeglustamiseks. Renophase® meetod on kaitstud kahe rahvusvahelise patendiga.

Renophase® koorimine on tänapäeva rahvusvahelises kosmetoloogias absoluutne liider nende protseduuride seas, mis ei nõua rehabilitatsiooniperioodi. Analoogid sellele puuduvad.

Milliseid tulemusi annab Renophase® koorimine?
Renophase® tulemuseks on intensiivne naha taasumisprotsesside stimuleerimine noorendava- ja raviefektiga. Ka ei vaja patsient peale Renophase® koorimist aega taastumiseks ega pea muutma oma tavaelu rütmi. Renophase® koorimist kasutatakse vananemisvastase baasteraapiana, mis aitab paljudel juhtudel vältida plastilisi operatsioone.

Kas Renophase® toodangut on kliiniliselt katsetatud?
Renophase® metoodika ohutus ja efektiivsus leidnud kinnitust paljude kliiniliste uuringute tulemusena Euroopa ja Ameerika parimates kliinikutes. Näiteks tehti aastatel 2001-2002 Venemaa Teaduste Akadeemia Plastilise Kirurgia Keskinstituudis kindlaks, et peale 8-protseduurist ravikuuri olid naha struktuuris toimunud olulised muutused: tunduvalt oli suurenenud kollageeni ja glükosaminoglükaanide hulk nahas, kortsud vähenesid üle 60%, näojume ühtlustus üle 90%, naha elastus suurenes üle 80% ning nina ja suu vaheline volt tasandus üle 45%.

Mida kujutab endast ravikuur Renophase® preparaatidega?
Teie arst valib Teile vajaliku kuuri, mis sõltub vanusest ja probleemist. Keskmine kuur koosneb 6-10 protseduurist kord nädalas. Sama ajal tuleb kodus kasutada arsti poolt määratud kreeme. Renophase hoolduste hulka kuulub tänapäeval 11 erinevateks vajadusteks mõeldud programmi.

Reprogrammeeriv protseduur on suunatud ealiste muutuste korrektsiooniks ja vanadusprotsesside pidurdamiseks,
Renewlift® koorimisel on tugev pinguldav toime, depigmenteeriv koorimine kõrvaldab erineva etioloogiaga pigmentlaike,
Keratoreguleeriv koorimine on mõeldud akne, pseudofollikuliidi ja rasuse naha raviks,

Renewcollagens® protseduur koosneb kahest efektiivsest metoodikast: vananemisvastasest koorimisest ja mesoteraapiast. Protseduuri eesmärgiks on kollageeni tugev stimulatsioon, mille tulemusel toimub tõhus noorendamine ja närtsinud naha taastamine,
Renewlift biokoorimine on noorendab tõhusalt nahka, vähendab kortse, arme ja silub striiasid.

Kui vanalt võib hakata kasutama Renophase® preparaate?
Iga vanuse jaoks on välja töötatud erinevad programmid. Akneravi programme võib alustada juba puberteedi ajal ning reprogrammeeriva koorimise baasprogrammi võiks endale lubada juba 25st eluaastast – mida varem alustate ravi, seda kauem kestab noorus.